GINX TV Antena Internaţional Minimax
08:00 Ginx Top 10 Chart
09:00 Videogame Nation
09:30 Planet of the Apps
10:00 Most Wanted
11:00 The First Hour
12:00 Ginx Playlist
13:00 Ginx Top 10 Chart
14:00 Ginx Vaults
14:30 Games Evolved
15:00 Gamesport
15:30 Games Games Games
16:00 Ginx Vaults
17:00 Ginx Vaults
17:30 Planet of the Apps
18:00 Ginx Playlist
19:00 Videogame Nation
19:30 Gamesport
20:00 Most Wanted
21:00 Planet of the Apps
21:30 The Essentials
22:00 The First Hour
23:00 G3 Finals: Starcraft II
00:00 Planet of the Apps
00:30 Videogame Nation
01:00 Gaming TV 24/7
04:00 Previziunile zilei (2010, emis. info.)
05:00 Se întâmplă în România (2010, talk show)
05:45 Sinteza zilei (talk show)
07:30 Star Magazin (2013, divertisment)
08:00 'Neatza cu Răzvan şi Dani (divertisment)
11:00 Se întâmplă în România (2010, talk show)
12:00 Ştiri (emis. info.)
12:30 În gura presei (emis. info.)
13:00 Observator (emis. info.)
14:00 Ştiri de la Antena 3
15:00 Reţete
15:30 'Neatza cu Răzvan şi Dani (divertisment)
17:00 Star Magazin (2013, divertisment)
19:00 Observator (emis. info.)
*Sport<BR>*Meteo
20:00 100 de minute (2010, emis. info.)
21:30 Sinteza zilei (talk show)
23:15 La ordinea zilei
00:00 La ordinea zilei
02:00 Observator (emis. info.)
03:00 În gura presei (emis. info.)
06:00 Babar şi aventurile lui Badou (can., 2010, s. anim.)
06:30 Transformatorii - Salvatorii (sua-can., 2011, s. anim.)
07:00 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)
07:12 Rosie şi prietenii ei (engl., 2010, s. anim.)
07:25 Billy şi Buddy (anim.)
07:32 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
07:45 Cavalerul Mike (engl., 2012, s. anim.)
08:00 Eu şi Mia (hol.-ger.-it.-can., 2011, s. anim.)
08:30 Wendy (engl.-ger., 2013, s. anim.)
09:00 Ferma Lenei (anim.)
09:30 Animăluţele Littlest Pet Shop (sua-can., 2012, s. anim.)
10:00 Marta vorbăreaţa (sua, 2008, s. anim.)
10:30 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)
10:42 Rosie şi prietenii ei (engl., 2010, s. anim.)
10:55 Billy şi Buddy (anim.)
11:02 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
11:15 Cavalerul Mike (engl., 2012, s. anim.)
11:30 Sherlock Yack (fra.-ger., 2011, s. anim.)
11:45 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
12:00 Babar şi aventurile lui Badou (can., 2010, s. anim.)
12:30 Animăluţele Littlest Pet Shop (sua-can., 2012, s. anim.)
13:00 Marta vorbăreaţa (sua, 2008, s. anim.)
13:30 Transformatorii - Salvatorii (sua-can., 2011, s. anim.)
14:00 Sherlock Yack (fra.-ger., 2011, s. anim.)
14:15 Rosie şi prietenii ei (engl., 2010, s. anim.)
14:30 Andreea
14:45 Andreea
15:00 Barbie în Povestea sirenei 2 (can., 2012, f. anim.)
16:15 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
16:30 Marta vorbăreaţa (sua, 2008, s. anim.)
17:00 Transformatorii - Salvatorii (sua-can., 2011, s. anim.)
17:25 Sherlock Yack (fra.-ger., 2011, s. anim.)
17:40 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
17:55 Babar şi aventurile lui Badou (can., 2010, s. anim.)
18:20 Andreea
18:35 Andreea
18:50 Rolli, furgoneta albă (s. d. anim.)
19:00 Marta vorbăreaţa (sua, 2008, s. anim.)
19:30 Transformatorii - Salvatorii (sua-can., 2011, s. anim.)
Căutare avansată
De la ora
Până la ora
Următoarele
Tipul programului

Logare



Ti-ai uitat parola?
Inregistrare user nou